demorss.cz

Dokáže vyjít štír s rybami či kozorohem?

Štír a kozoroh, v uvozovkách společná kooperace těchto dvou znamení přináší mnoho hlavně pro ně samotné. Štír dokáže vůči kozorohovi i jednu takovou zvláštnost, která se obvykle ostatním znamením nepodaří, přivede ho k flirtování. Kozoroh je pro štíra přitažlivý rozhodností, ale znepokojuje ho citovým chladem až určitou přezíravostí. Udržuje si odstup, tím pádem štír znejistí. Obě znamení jsou velmi ctižádostivá, houževnatá, cílevědomá a chtějí častokrát totéž. Dokážou se stejnou měrou zamilovat, milovat, ale i se urážet. Také jsou to znamení, vyznačující se optimismem, ale zároveň zarputilostí a na druhé straně pesimismem. Vzájemně si dodávají sílu, odvahu a energii, avšak též si dělají občas naschvály.
znamení zvěrokruhu štír
Štír a vodnář, když se setkají poprvé, zavání to něčím velkým. Jejich počáteční rozhovor je sice ze začátku chladný, ale zajímavý a plyne jako po másle. Štír je fascinovaný chováním vodnáře, avšak příliš mu nerozumí  neví, co si o něm má myslet. Z jedné strany na něj působí zajímavě, z té druhé pro změnu zase štíra dokáže znervóznit svým neklidem či nespolehlivostí. Vodnář je trochu do větru, což štír velmi těžce nese. Obě znamení se vyznačují egoismem a navíc ani jeden z nich není schopný omezit svoji sobeckost. Jediný způsob jak spolu vyjít je, aby se pokusili najít společnou řeč.       
znamení ryby
Štír a ryba mají hodně společných věcí. Dvě vodní znamení, která se vzájemně velmi přitahují. Na jedné straně noci plné vášně a na druhé porozumění, to všechno je spojuje ohromnou sílou. Vztah těchto dvou znamení je plný lásky. Citlivá ryba a vášnivý štír je dokonalá kombinace, i když to možná na pohled nevypadá. Štír rybě rozumí, ale také ji ovlivňuje. Ryby mu to usnadní i v tom, že nekladou žádný odpor. Vztah bývá v pořádku do té doby, než štír začne s agresivitou a poroučením. Podle některých aspektů to někomu nemusí přijít, ale jedná se ideální pár podle znamení.