Dům a byt

Dům za dostupnou cenu


Každý musí někde bydlet, a u mnoha lidí jasně vede touha po vlastním bydlení. Bohužel v posledních letech vyletěly ceny nemovitosti strmě vzhůru. Byt který tenkrát stál půl milionu dnes stojí násobně víc. Proto se vlastní bydlení stalo pro mnohé lidi zcela nedostupné a dokonce i přes možnost žádat si o hypotéku. Hypotéka je speciální druh úvěru poskytovaný především bankami, který je určený k financování bydlení. Dá se použít na výstavbu domu, rekonstrukci nebo nákup hotového bydlení. Má svá specifika a získat ho dnes není úplně jednoduché. Vzhledem ke zpřísnění podmínek k jejímu získání si spousta lidí vlastní bydlení nebude moct ještě dlouho dovolit.

klíč k domu

Kdo má ale štěstí a banka mu hypotéku poskytne, může si začít vybírat zda si postaví novostavbu a nebo si zrekonstruuje starší dům. Uvažovat můžete i nad stavbou domu podle svých představ. To je trochu problematická varianta, protože stavebních pozemků rapidně ubylo, a tak je problém sehnat pozemek v místě které se vám líbí a které nebude daleko od občanské vybavenosti.

Pokud ale máte pozemek koupený a už vám ke štěstí chybí jen postavený dům, nejspíš přemýšlíte nad tím jestli nebude lepší si ho nechat postavit. Každý totiž stavbu domu nezvládne a raději vkládá důvěru do stavební firmy. Dobře vybrat stavební firmu nebývá jednoduché a je potřeba být obezřetný. Na trhu působí i takové, které rozhodně seriózní nejsou.

bílý dům

Pokud se rozhodnete pro stavební firmu, obraťte se na nás. Na trhu působíme už celou řadu let a postavili jsme desítky domů po celé republice. Stavíme moderní nízkoenergetické domy, které si můžete vybrat jako dřevostavbu i jako zděnou variantu. Postavit vám můžeme například bungalov 4+1, což je velice populární typ domu. Vybírají si jej hlavně mladé rodiny s dětmi, protože poskytuje dostatek místa pro všechny obyvatele.