Společnosti

Jak najít vhodný downloader video souborů?

Na internetu se dá najít mnoho věcí. Jednou z nich jsou pak nejrůznější videa na jakékoliv téma, které nás napadne, ať už se jedná o hudbu, přírodu, počítačové hry, vaření, či cokoliv jiného. Většinu z nich můžeme sledovat zadarmo. Není tedy divu, že prakticky každý z nás má nějaké své oblíbené, na které se dívá poměrně často.

Zde se ovšem objevuje menší problém – kterékoli video může být kdykoliv smazáno, ať už svým autorem, nebo serverem samotným. To pak znamená, že se na něj již nemůžeme dívat. A asi nikdo z nás nechce o své oblíbené video takto přijít.

youtube2

Naštěstí existuje řešení – použít downloader video souborů z internetu a oblíbené video či videa si jednoduše stáhnout. Koneckonců, po chvíli hledání zjistíme, že jich na síti najdeme skutečně mnoho. Většina z těchto programů je navíc zadarmo. Jak ale vybrat ten správný?

Nejprve je nutné říci, že zdaleka ne všechny tyto programy jsou dostatečně kvalitní, zvláště pokud jde o ty zadarmo. Většina z nich vám neposkytne takovou službu, v jakou jste doufali. Je to z velké části dáno tím, že autoři své programy neaktualizují podle měnícího se kódování a algoritmů webových stránek.

youtube3

Dále se musíme ujistit, zda námi vybraný program stáhne daná videa ve formátu, který požadujeme. Zdaleka ne všechny přehrávače si poradí se všemi formáty, a žádný přehrávač nezvládne zpracovat videa do všech. Je proto nutné vybrat přehrávač i program tak, aby se navzájem doplňovaly.

Také je potřeba se rozhodnout, zda budeme chtít daný program stáhnout, nebo raději budeme používat online verzi. První možnost nabízí větší kompatibilitu a více možností, avšak ta druhá znamená, že jej nebudeme muset stahovat, čímž si jednak ušetříme místo na disku, a zároveň snížíme riziko, že si zároveň stáhneme i virus.

Je tedy vidět, že je toho poměrně dost, co je třeba při výběru stahovacího programu uvážit. Věřte ale, že se to nakonec rozhodně vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup