Nakupování

Na trampolíně je skákání nejlepší

Touží i vaše děti (a to bezmezně) po atrakci, která by pro nich byla tím nejlepším dárkem, ale i prvkem, který na zahradě mají? Možná mají pravdu a díky její koupi si léto na zahradě užijí přesně tak, jak to od něho očekávají – tedy pohybem a dováděním. Pokud ale nevíte, jak se v nabídce všech typů a velikostí zorientovat, podívejte se na náš výběr a pro jednu z nich se jistě rozhodnete.

Co od tyto atrakce očekáváte?

Vaše děti by potěšila samozřejmě jakákoliv, ale vy jako dospělí myslíte i na jiné stránky, které jsou pro vás důležité. Bezesporu vám nejvíce záleží na tom, aby byly vaše děti během skákání v bezpečí a nepřišly k úrazu, který se i díky volbě špatné trampolíny čas od času dětem přihodí. V naší nabídce nalezete trampolínu 305 cm https://www.beanbag.cz/trampolina-305cm s ochrannou sítí, která zamezí tomu, aby z ní vaše ratolesti vypadly ven a udrží jich na skákající ploše v každé situaci.

děti na trampolíně

Je však dobré myslet i na prostor skákající plochy, který by jim měl nabídnout pohodlí a umožnit jim neomezené skákání i při dovádění více dětí najednou.

Naše trampolíny jsou proto svou velikostí ideálním řešením, jak toho dosáhnout a současně i vhodné pro umístění na každou průměrnou zahradu.

O bezpečnost se postará i příslušenství

Trampolíny, které nalezete v našem sortimentu dále disponují zipem, který se nachází na ochranné síti a pro maximální bezpečnost je nutné ho po každém vstupu a výstupu důkladně uzavřít. Komfort nabízí i žebřík, pomocí kterého se dostanete nahoru na skákající plochu a následně ven. A ochranný kryt na pružiny zamezí nebezpečí úrazu a poskytne dětem skákání bez nutnosti hlídat tyto části trampolíny.

dítě ve výskoku

Jak sami zjistíte, trampolína nemusí být jenom nebezpečná, protože v současné době máte možnost zakoupit si takovou, která hledí na maximální ochranu a pohodlí malých ratolestí. Splňte jim tedy sen a zakupte jim ji na vaši zahradu, kde jim bude dělat radost celé léto a několik let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup