Společnosti

Úniková hra Hradec Králové

Hledáte vhodný dárek pro dobrého kamaráda. Chcete mu darovat zážitek, který si bude pamatovat. Udělat mu radost, kterou bude moci sdílet s ostatními. Darování zážitků je v dnešní době velmi rozšířené. Lidé je pořizují často. Chtějí, aby se dárek neválel jen tak na poličce a prášilo se na něj. Přece jenom soška, obrázek a podobné věci nejsou úplně příznivé. Samozřejmě někomu radost udělají. Pro sběratele a lidé, kteří si na ně potrpí. Ovšem darovat zážitek, u kterého se můžete něco nového naučit a prožít ho s kamarády, je něco jiného. Mladá věková skupina a dospělí lidé ho určitě ocení. Co takovým zážitkovým dárkem může být? Například lístky do divadla, skok s padákem, wellness pobyt a mnoho dalších. Mi vám teď jeden takový dárek představíme. Tento druh zážitku je pro chytré hlavičky, snílky a koumáky. Máme na mysli únikovou hru. Tato záležitost je pro mnohé již známa a pro ty, co ji neznají, se mohou dnes něco dozvědět. Hra je určena pro dva až pětičlenný tým. Hra je časově omezená a má svůj daný děj, do kterého jste zapojeni.

hra (2)

Představíme vám konkrétní únikovou hru v Hradci Králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/, ve které budete řešit záhadné hlavolamy, hledat ztracené předměty, které vás dovedou k dalším úkolů. Dokud se vám nepovedou vyřešit všechny záhady.

Úniková hra se jmenuje Dvojitý agent. Děj je situován do období sovětského svazu a KGB. Vše probíhá v konspiračním bytě tajného agenta George, který se nachází na rozcestí mezi ulicemi Americká a Ruská.

agent

Tajný agent se s vámi před několika dny sešel a sdělil vám, že se dostal k tajným dokumentů s krycím jménem “Hvězda”. Tyto dokumenty by mohly mít velký vliv na převrat vlády. Agent George se za záhadných situací ztratil a sním i dokumenty. Vaším úkolem bude zjistit, co se stalo s agentem a dokumenty? Je George opravdovým agentem nebo je ve skutečnosti úplně někým jiným?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup