Ekonomika

Bez peněz by nám nebylo nejlépe

Určitě se shodneme na tom, že i když mají peníze i své nedostatky, přece jenom je vždy lepší, když je máme, než když je postrádáme. Určitě akceptujeme spíše inflaci, devalvaci, riziko krádeže a další potíže, než abychom se smířili s tím, že peníze nemáme a jsme těch zmíněných i nezmíněných problémů ušetřeni.

Jenomže mít peníze není žádná samozřejmost. Aby je člověk měl, musí si nejprve nějaké vydělat a pak s nimi umět i dobře hospodařit, aby mu vystačily. A co když někdo z nás právě toto nezvládne? Co když si někdo vydělá tak málo, že se s tím nedá prakticky vůbec vyžít, ani kdyby se jeden snažil sebevíc, co když má někdo platit výdaje, jež neočekával, a tudíž už na ně nemá finanční prostředky k dispozici?

evropské mince

Jestliže nestačí někomu peníze vlastní, je logické, že se necítí zrovna nejlépe. Ale to neznamená, že by musel propadat zoufalství. To už přece postihlo spoustu lidí a spoustu lidí to ještě někdy postihne. A ti, kdo měli problémy finanční povahy, je nakonec obvykle překonali a dnes žijí zase na dost vysoké kvalitativní úrovni. A jak to dotyční zvládli? Přece tak, že si v nejtěžších chvílích scházející peníze od někoho půjčili. A když si pak zase vydělali, svůj dluh splatili a bylo to.

A stejně to můžete vyřešit třeba i vy, pokud máte zrovna jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou. I vy si můžete peníze půjčit, a tak své finanční záležitosti dočasně řešit na cizí účet.

eura v džínách

A že se vám nedaří získat půjčku v bankách? Že vás tam všude odmítli s tím, že prý nejste bonitní, že máte příliš malé příjmy, nepříjemné a nežádoucí záznamy v registrech dlužníků a podobně? Pak neztrácejte naději a nechte si pomoci v podobě nebankovní americké hypotéky https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/. Tu totiž lehce dostane každý, kdo se za ni může zaručit zástavou své nemovitosti. A máte-li tedy nemovitost a příjmy stačící ke splácení, nechte si právě takto pomoci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup