Nakupování

Bublinkovou fólii se vyplácí mít doma v záloze

Zbylo vám půl druhého metru bublinkové fólie nebo uvažujete o jejím pořízení do zásoby? Pak bychom vám mohli poradit, k čemu ji doma využít, i když se zrovna neplánujete stěhovat a balit věci do kartonových krabic.

Dětem na hraní – děti ji užijí například při hraní a spaní ve stanu, ať už se jedná o stan dětský, či pro dospělé. Fólii vložíte pod podlážku jako změkčovací vrstvu, můžete ji položit i ve dvou vrstvách. Bude se tu dětem lépe spát i chodit. Mohou ji mít i pod karimatkou při cvičení nebo při hraní, velmi měkká vrstva je pak příjemná i pro relaxaci a odpočinek.

bublinková fólie

Práce na zahradě – fólii lze snadno využít i na zahradě při různých pracích, kde musíte klečet nebo sedět na studené zemi. Perfektně izoluje teplo, podobně jako polystyren, ovšem na rozdíl od polystyrenových kuliček, je netoxická, se neláme se, nedrolí a nezanechává po sobě nepořádek.

fólie s bublinkami

Malování bytu – vymalovat byt nemusí být vůbec složité a náročné, stačí vědět, jak si práci usnadnit. Dnes to jde poměrně svižně s malířskými válečky a násadami na teleskopické tyči, ovšem podstatné je hlavně dobře zabezpečit vše, co by nemělo přijít do kontaktu s barvou, jako jsou okna, dveře, okenní a dveřní rámy, podlaha, lustry a některý nábytek. Bublinková fólie je k tomu naprosto ideální, je lepší, než běžné tenké fólie, které se pro tyto účely speciálně prodávají v potřebách pro malíře.

Hosté na nocleh – přijde k vám neočekávaná návštěva, zdržíte se s ní při debatě dlouho do noci a nabídnete jí nocleh. Pro takové případy slouží obvykle rozkládací lůžka, ale ta nebývají zrovna příliš komfortní. Zvláště tehdy, pokud je na horní vrstvě pouze obyčejný polyuretan (molitan). Bublinková fólie pod prostěradlem či dekou nebo spacákem může nocleh výrazně vylepšit, ostatně dříve se leckde využívala pro spaní pod stanem namísto karimatek.