Nakupování

Čistění bazénů.


Jaké máte možnosti při čištění bazénů? Je jich rozhodně více než jen filtrační systém. Ovšem každý bazén filtrační systém nemá a je odkázaný jen na jiné čištění. Nejlépe zamezíte nečistotám tak, že bazén budete mít v době, když ho nebudete používat krytý, ať už bazénovou folií nebo nějakým jiným stylem. Existují i různé střecha a posuvné aparáty. Tak ve většině případů eliminujete množství spadaného listí, zvědavého hmyzu a další nevhodných věcí, které by v bazéně neměli být. Folií tak zmenšíte množství nepořádku, ale rozhodně nezajistíte zcela čistý bazén.

Síťka hlubinná standard

Na větší věci jsou tu potom síťky hlubinné standartní bazenygluc nebo jen ty povrchové. Každá má trochu jiný význam. Hlubinné mají za úkol, jak už to z ní z názvu sbírat nepořádek na dně bazénu a lovit ho dlouhou tyčí a velkým objemem síťky. Vše co se ponoří až na dno tak jednoduše pomocí síťky naberete. Tak můžete uklidit veškeré nečistoty, které se usadili na dně bazénu. Ať už to bude utopená včela nebo nějaký druh brouka, který se chtěl jít napít a neustál to. Pak jsou síťky povrchové, které mají za úkol sbírat nepořádek z hladiny bazénu.

Síťka hlubinná standard

Tím může být hlavně listí, květy ze stromů a stébla z polí. Záleží, kde bydlíte a co vše vám do bazénu může přiletět. Někdy se stává, že vám do bazénu vletí i pták, který neodhadne výšku a chce se napít. Můžete se setkat i s kačenou nebo labutí. Ovšem to už jsou ovšem ojedinělé případy, kdy něco takového najdete ve svém bazénu. Síťkou můžete bazén zbavit větších nečistot a sebrat spoustu věcí. Jemné nečistoty ani síťkou nenaberete a v tomto případě je dobrý nějaký filtrační systém. Který se o prach a špínu postará. Ten, kdo nemá filtraci, ještě může řešit čistotu bazénu pomocí chemikálií, které tento druh nečistot rozloží nebo vysráží na větší kusy, které pak jednoduše naberete do síťky. Jsou různé způsoby, ale každý to řeší jinak.