Dovolená u moře ve vlastním bytě

Investice do zahraničních nemovitosti se staly trendem v posledních letech. Kdo měl nějaké peníze navíc, ten se je snažil rozumně investovat. Nemovitosti jsou investiční nástroj, který si svou cenu drží. Proto bohatší lidé začali kupovat nemovitosti jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Nemovitost se jednoduše pronajme, ať už krátkodobě či dlouhodobě, a váš pasivní příjem je na světě. Kdo by nechtěl, aby mu měsíčně jeho nemovitost vydělávala pěkné peníze navíc, které se v rodinném rozpočtu budou určitě hodit?

byty u moře

Mít svou vlastní nemovitost má spoustu výhod
Pokud přemýšlíte nad tím, že si pořídíte investiční nemovitost, zkuste si prohlédnout nemovitosti v Chorvatsku na prodej. Chorvatsko je velmi turisticky oblíbené nejen v letní sezoně, ale najdete tu mnoho turistů i po celý rok. Jezdí sem hodně lidí právě z České republiky, kteří vždycky hledají ubytování. A jim můžete nabídnout svůj byt přímo u moře. V nabídce jsou bytové domy, které se právě staví. Jde o novostavby, které mají i klimatizaci, což je u moře téměř nutnost.

V bytových domech je několik bytů, které nabídnou komfortní bydlení pro dlouhodobý pobyt, i pro týdenní dovolenou. Jejich cena je velmi příznivá i přesto, že jde o přímořské bydlení. Můžete tady trávit sami letí dovolené, a užívat si pláže, které jsou na dohled z okna, a nebo můžete byt pronajímat turistům. V obou případech určitě nebudete litovat, že si právě tady koupíte byt.

chorvatsko moře

Výstavba stále probíhá
I Chorvaté vycítili, že nabízet zahraničním investorům byty a další nemovitosti se vyplatí i jim. Budou sem přijíždět turisté, a majitelé nemovitostí tady zaplatí nemalé peníze na daních. Proto podporují výstavbu, a každoročně v nabídce přibývají nové bytové domy, v nichž jsou jednotlivé byty velmi rychle rozebrané. Proto neváhejte, a projděte si aktuální nabídku, aby vám váš byt neutekl.