Nakupování

Garáž nebo jen přístřešek?


Auto, které parkuje na volném prostranství, je mnohem častěji špinavé, pokálené od ptáků, prší nebo sněží na něj, může být významně poškozeno například při krupobití. Všeobecně známý je i neblahý vliv ultrafialového záření na kvalitu a vzhled laku automobilu i jeho plastových součástí. Lak i plast je po určité době vybledlý, matný, ztrácí svůj původní lesk a hloubku. Auta trpí dalšími vlivy nepříznivého počasí, ať už jde o déšť, krupobití, námrazu nebo sníh a led. Ne každý motorista má k dispozici vytápěnou, temperovanou garáž. Nespornou výhodou uzamykatelné garáže je, že není možný přístup cizích osob a ani zvířat, která si ráda pochutnávají na různých kabelech. Může dokonce dojít i k tomu, že již nenastartujeme.

auta před garáží

Není-li garáž z různých důvodů v našich možnostech, nabízí se i jiné řešení, které péči o vůz významně pomůže, i když není tak komfortní. Je však výrazně levnější a částečně naše potřeby také uspokojí. Někdy se užívá kombinace garáže a přístřešku. Přístřešek pak plní svou funkci při krátkodobém odstavení vozidla nebo jako parkovací místo pro hosty.

auta zima

Částečným, pro někoho postačujícím řešením v rámci možností, je výstavba přístřešku. Jako nejvhodnější se jeví dřevěný přístřešek na auto. Kromě toho, že má ochránit náš vůz, musí být konstrukčně pevný, stabilní a musí odolávat i extrémním výkyvům počasí, silnému větru, prudkému dešti, krupobití i větší vrstvě sněhu. Dřevěný přístřešek vyniká snadnou instalací, je téměř bezúdržbový a jeho vzhled a barva se dá poměrně jednoduše přizpůsobit tak, aby ladil se svým okolím. Disponuje-li někdo dvěma vozy, nebo má časté návštěvy, není žádný problém pořídit a nainstalovat přístřešek pro dvě parkovací stání. Kromě uvedených výhod uživatelům umožní pohodlné nastupování a vystupování z vozu, stejně jako vykládání nákupu z kufru za deště. A v chladném počasí a v zimě není třeba škrábat námrazu a led z namrzlých oken.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup