Vztahy

Jak být skvělým mužem

Komunikujte
Projevujte své pocity. Muži ať chtějí či ne, podceňují to, jakou váhu má projevování emocí. Raději než slovy, je projevují svými činy. Pokud mezi ně patříte, uvědomte si, že ženy čas od času vyloženě tato slova jako jsou,,miluji tě“, slyšet potřebují. Měli byste si taky dávat pozor na načasování. Ženy tohle nechtějí slyšet před sexem, nýbrž po něm. Mohlo by se stát, že když to řeknete před sexem, její důvěra klesne a bude si myslet, že jste to řekl z toho důvodu, aby do toho s Vámi šla.
žena s kloboukem
Naslouchejte
Nejen ženy chtějí, aby je ostatní poslouchali. Když budete naslouchat, Vaše žena to určitě ocení a Váš vztah se prohloubí.
Ptejte se
Ptejte se jí, jak se cítí. Ve většině případech budete vědět, jak se Vaše žena zrovna cítí, ale zejména na začátku vztahu se ptejte. Pro ženu je to velice důležité a Vy jí tím dáváte najevo, že Vás zajímá.
Hádejte se správně
Všechny páry se hádají a ti, kteří říkají že ne, se hádají dvakrát tolik. Je důležité, jak se ženou během hádky jednáte. Nenadávejte jí, nepoužívejte výhružky a už vůbec by se nemělo objevit fyzické ublížení. Po skončení hádky neduste jeden druhého, usmiřte se. Rozhodně byste neměli zlehčovat to, jak se cítí a nebo ukončit hádku tím, že s ní přestanete komunikovat. Když budete mít zájem se usmířit, žena ucítí, že její city jsou pro Vás důležité.
dívka v bílém
Nerušte schůzky na poslední chvíli
Může se stát, že se stane něco nečekaného, že Vás zavolají do práce anebo je prostě jenom zácpa na dálnici, to všechno se dá pochopit. V tomto případě byste to měli dát ženě co nejdříve vědět a ve všech případech se jí omluvit a vše jí dobře vysvětlit.
Choďte včas
Jestli se náhodou stane, že půjdete na rande pozdě, měli byste jí zavolat a co nejdřív se omluvit. Je to základ slušnosti. Nezkoušejte zbaběle říkat, že jí nebudete volat, protože se bojíte, že se naštve. Věřte tomu, že by byla naštvaná víc, kdybyste nedal vědět.
Nežárlete
Jestliže budete bezdůvodně žárlit na její kamarády, kolegy, nebo bývalé partnery, pro ni to vyzní tak, že si o ní myslíte, že Vás podvádí a že nemá žádné své zásady. Hlavně jí tím dáte najevo, že jí nevěříte a to opravdu nechcete. Žárlit můžete, ale zdravě, kdy tím ženě dáte najevo, že o ní nechcete přijít a jí to přijde roztomilé. V žádném případě žádné přehnané scény.
Nezapomínejte na speciální příležitosti
Nezapomínejte na narozeniny, Valentýna, Vánoce a svátek. Když jí dáte nějaký hezký promyšlený dárek, bude se s Vámi cítit krásně. Nezapomeňte na to, že se jí bude rodina a kamarádky ptát, jak daný svátek oslavila a určitě nechcete, aby musela smutně vysvětlovat, že jste na tento den zapomněli.
Představte ji přátelům
Pokud je pro Vás Vaše žena důležitá, měl byste se zmínit před kamarády. Neznamená to, že byste o ní musel pořád básnit a cpát jim pod nos, jak je Vaše žena úžasná. Stačí, když jim dáte najevo, že je pro Vás a pro Vás život důležitá. Vaše dívka to ocení a Vy ji dáte najevo, že se za ni nestydíte a že ji před svými přáteli neskrýváte.
Zalichoťte jí
Možná se Vám už stalo, že se Vás nějaká žena zeptala, jestli není moc tlustá, jestli má dobré vlasy anebo jestli v tom nemá velký zadek. Zajistěte, aby Vaše žena nebyla nejistá a chvalte jí. Pochvalte jí části těla, se kterými ona sama není spokojená. Samozřejmě jí chvalte i to, co se Vám osobně na ní nejvíc líbí. Nepodceňujte sílu věty,,jsi nádherná“, tím řeknete všechno.
Vezměte si jí
Pokud svoji ženu milujete, jste si jistí že je to ta pravá a jste připraveni se usadit, požádejte ji o ruku. Než tak učiníte, opravdu si dobře rozmyslete, zda to myslíte vážně a že to opravdu chcete. Obstarejte krásný prsten, řekněte jí, že si Váš život bez ní nedokážete představit, poklekněte a zeptejte se, zda se stane Vaší ženou.