Společnosti

Jak si zlepšit erekci

Nestresujte se – stres je skutečný zabiják, nikoli jen obrazně řečeno. Chronicita stresu vás může dovést až na pokraj smrti, může vám doslova zničit život, a samozřejmě i partnerské vztahy. Ty se rozpadnou jak kvůli vaší náladovosti a depresím, ale i nezájmu o pohlavní kontakt. Snažte se řešit příčiny stresu, eliminovat je nebo alespoň snížit jejich vliv na minimum. Dobře a dlouho spěte, nesledujte moc negativní události v TV, vycházejte s lidmi raději v dobrém, pomáhejte svým rodičům a prarodičům a dětem, pokud některé máte. A choďte více do přírody, jezděte na kole, pořiďte si trampolínu, choďte plavat do bazénu a zkuste to třeba i s vysokohorskou turistikou nebo vodáctvím.

hezká dívka

Omezte kofein, cigarety a alkohol – na tyto tři věci raději zapomeňte, pokud chcete docílit zlepšení erekce eresin.cz.

Namísto kávy raději adaptogen – nástup erekce, libida a všech ostatních sexuálních záležitostí podpoříte adaptogenními rostlinkami, jako je Eleuterokok, Maca peruánská, Ženšen, Ashwagandha a Rozchodnice růžová, a to poměrně efektivně. Nespoléhejte se na kofein, který stres ještě prohloubí, a nic nevyřeší. Nespoléhejte se ani na cigarety a teprve ne na alkohol. To vše jsou drogy, návykové látky, které na chvilku zaberou, ale je to s nimi, jako s životem na dluh, kdy za výrobek v hodnotě tisíce korun zaplatíte tisíce tři nebo čtyři. Na kofein, nikotin a alkohol budete doplácet mnohonásobně více, a možná se ani „nedoplatíte“.

žena na posteli

Ovoce, zelenina, celozrnné výrobky, luštěniny – takový hrachový protein, celozrnné pečivo, zeleninový salát, ovocné šťávy, bezlepkové obiloviny, zdravé rostlinné, za studena lisované oleje, rostlinné klíčky, raw strava a přechod na vegetariánství vám prospějí rozhodně mnohem víc, než slanina, bůček, pivní pěna, grilované maso, uzeniny (párky, salámy), sladké dortíky, koláče, buchty z bílé mouky, bílý chléb a bílé housky a rohlíky.