Dovolená

Tuzemská dovolená

Pokud jste ještě nikdy nespali na mysliveckém posedu, zvolte si příští dovolenou v Krabičce. Netradiční ubytování je luxusně vybaveno pro dvě dospělé osoby a jedno dítě. Solární panel na jeho střeše zajišťuje potřebný světelný komfort a pohodlné jsou i postele. Dokonce i o občerstvení je postaráno. Snídaně je na posedu připravena každé ráno. V blízké restauraci je nabízeno denní menu během celého týdne. Do středověkého kempu se můžete vydat rovněž i s dětmi. Ubytování je zajištěno ve speciálně vybavených stanech. Ve kterých je možné porovnat středověký způsob bydlení s pohodlím současné doby. Ložnice je sice vybavena historickým nábytkem, ale postele jsou pohodlné. Speciální uzavíratelná truhla slouží k úschově cenných věcí při výletech po okolí. Každý stan má vlastní koupelnu. A k připojení k síti slouží i elektrická zásuvka. Což ocení především dorůstající děti. Kamenná lázeň nabízí vonné koupele a přímo v areálu je restaurace, ve které si přijdou na své všichni milovníci dobrého jídla.

Dovolená v tuzemsku

Pro milovníky kvalitního vína je ideální ubytování v dřevěných sudech přímo ve Vinařství pod Hradem. Místo, v jehož katastru jsou nejen další vinice, ale které nabízí výlety do okolní přírody. Zajímavé výlety tu je možné podniknout do rezervace Růžový vrch či Děvín. Ve kterých, vedle Tabulové hory jsou i další památky. Kočičí skála je častým turistickým cílem.

Dovolená u vody

Uprostřed nádherné přírody na Křivoklátsku je možné se ubytovat do Houbových domečků v hotelu Jesenice. Dvouposchoďové ubytování určitě přivítají rodiny s dětmi. V dolním se nachází jak koupelna, tak ložnice rodičů. Nahoře pak pokojík pro dvě až tři děti. Můžete si být jistí, že tyto veselé chaloupky si zamilujete všichni. Komu se podaří bydlet ve hříbku s obří housenkou na střeše. A komu v muchomůrce? Stravování je zajištěno formou bohatých snídaňových švédských stolů. A k večeří si můžete vybrat podle vlastní chutě z nabízeného teplého bufetu. Ani ta pomyslná tečka ze dobře stráveným dovolenkovým dnem nechybí. V podobě zmrzlinového poháru, který tu je nabízen coby bezedný.