Dům a byt

Oblíbený mobilní domek na celoroční bydlení za nízkou pořizovací cenu

Když se řekne bydlení, tak mnohým lidem se scvrkává žaludek. V dnešní době to totiž není jednoduché téma. Mnoho z nás nemá na vlastní dům peníze, na stavbu si už vůbec netroufají ale ani na koupi bytu nemáme naspořené peníze. Takže by se to muselo řešit jedině půjčkou. Jenomže splácet do konce života šíleně vysoké částky a celý život myslet na to, že máme dluhy a své závazky musíme splácet je hodně ubíjející.

louka dům

Naštěstí jsou zde i jiné možnosti, jak vyřešit toto tíživé téma. V poslední době se totiž rozmáhá bydlení v mobilních domech. Ty jsou samozřejmě určené k celoročnímu bydlení, jsou speciálně zateplené silnou vrstvou 130mm izolační pěny, takže vám v nich v zimě chladno opravdu nebude, samozřejmě když si zatopíte jako v každém jiném domě nebo bytě.

A jaké druhy jsou nejoblíbenější? Na to se hned podíváme.

Nízká pořizovací cena a velikost 48 metrů čtverečních takový je objekt se třemi pokoji Lavaro House A Top-mobilnidomy.

žena dítě

Velice úsporný a celoroční

V prvé řadě je také důležité, abychom mysleli i na spotřebu a výdaje, proto jsou objekty stavěny jako úsporné.

Obložení z venkovní strany vypadá jako dřevostavba. Krásné přírodní dřevo je velice sympatické a působí svěže, čistě i moderně, přitom se hodí do krásné přírody, kde bude vypadat zcela přirozeně a ničím nebude narušovat okolí.

Objekt je kompletně vybavený, takže v něm najdete kromě kuchyňské linky včetně spotřebičů také koupelnu se sprchovým koutem, wc, umyvadlo i bojler. Kuchyně je vždy velice moderní. To samé platí i o spotřebičích jako je sklokeramická indukční deska, lednička, myčka a digestoř. Dále se zde nachází také například venkovní rolety, samozřejmostí jsou přímotopy.

Vnitřní obložení je řešeno z dřevěných palubek, proto celý objekt působí útulně. Ideální k zabydlení. Vezměte pár věcí a jděte se zabydlet. Objekt vám vždy dovezou pomocí speciální přepravy až na parcelu. Stačí si ho v podstatě objednat a zanedlouho můžete bydlet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup