Společnosti

Porucha v počítači

Jednou ten den přijde a přijít musí. U kvalitních značek později, když již některá součástka padne věkem, u levnějších počítačů dříve. Ale stane se to. Nic netrvá věčně. I když… Mám mini notebook, uhlopříčka deset palců a je mu přes třicet let. Spíše bych napsal, že se blíží ke čtyřiceti. Je to na něm znát. Má škrábance, oděrky, ale stále pracuje i když je vyviklaná vstupní zdířka pro napájení. Přesto však funguje, akorát Win XP se nelíbilo internetu pro svou zastaralost. A protože internet potřebuji v plné síle, XP jsem zrušil a nainstaloval Lubuntu. Stroječek jede dále i s internetem a bez pitomých hlášek, že mám zastaralý software.

PC

Ale abych neodbočil, pokud se s vaším notebookem nebo stolním počítačem stane cokoli, nikdy jej nezkoušejte opravit sami. Na devadesát devět procent to nedo http://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-servis/490525/na-skalce-zacala-oprava-metra-kybliky-na-vodu-uz-nebudou-potreba.html kážete, ale na sto procent to můžete pokazit ještě více. Věřte, že šťourání se ve vnitřnostech stroje k ničemu nevede a pokud navíc nevytáhnete přívodní šňůru, mohou se dít zajímavé věci. Ale počítač tím nerozjedete.

vnitřek PC

Co tedy dělat? Nejlépe nic. Vyjmout přívodní kabel vyzkoušet jiný a pokud ani na jiném stroj nepojede, je závada v něm. Zde je tedy nejlépe počítač pečlivě zabalit a odnést třeba do opravy PC Beroun, pokud jste někde z okolí, pochopitelně. Z Ostravy to opravdu nemá cenu, vy si dejte počítač opravit někde tam. Ale samozřejmě, že jej do Berouna zavézt můžete, protože tam je nejlepší servis co je známo.

Především zde vědí, že každý uživatel počítač potřebuje rychle a tak tedy nebude nadšen, když mu řeknou, že má přijít tak „hnedlinko za půl roku, mladej pane, snad to už bude alespoň rozebraný“. Tak toto se zde stát nemůže, na opravě se začíná pracovat ihned, i když třeba jen diagnostikou, kterážto v podstatě trvá nejdéle. Oprava závady samotné je již rychlá. Nakonec ve zkratce, dělá se zde rychle a kvalitně. A dokonce i lacino.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup