Společnosti

U zubního lékaře


Kdopak by nechodil rád k zubaři, že ano. Už se nemůžeme dočkat a týden před návštěvou v jeho ordinaci si někde vypůjčíme leštičku na parkety, kterou si párkrát přejedeme chrup sem a tam, aby se panu doktorovi líbil. Ten pak lehce poklepne tu a tam v ústní dutině a zahlásí, že zuby jsou v pořádku. To je radosti a veselého hlaholení. Za zpěvu veselých písní pouští pacient ordinaci a ví, že má zase na rok pokoj. Ne každý však navštěvuje svého lékaře pravidelně, pokud tedy vůbec nějakého má. Jaký je stav zubařů v naší zemi všichni jistě víme a sehnat někoho, kdo ještě bere pacienty, to je přímo katastrofa.

Ale když už se tam jednou dostanete, tak víte, že jste v dobrých rukou. Takoví zubaři dnes dokážou pravé zázraky. Někdy se tomu ani nechce věřit. Umí udělat například můstky, zcela nové umělé zuby a také je zasadit přímo do dásně.

dentista

Zubní fazety Praha je však kapitolou samou pro sebe. Zde se pracuje na té úplně nejvyšší úrovni a také podle toho fazety vypadají. Pokud netušíte, o čem je řeč, tak jde o takové tenké plátky, které se připevní různým způsobem na zub. Pokud má tedy špatnou barvu, ale jinak je v pořádku, jde tímto docílit naprosto zářivého úsměvu.

krásný chrup

Fazety samozřejmě nejsou jenom jedny, dělí se na více druhů, ale to už pro náš článek není tak důležité. My si jen v krátkosti povíme, že je lze rozdělit dle použitého materiálu na keramické a kompozitní. Většinou je pouze na pacientovi, který druh zvolí, pokud nemá ovšem lékař názor jiný, který samozřejmě může přednést. Také vám pravděpodobně sdělí výhody toho či onoho materiálu, abyste se mohli snadněji rozhodovat a měli svůj výběr ulehčen. Pokud tedy hledáte místo k ošetření svých zubů, tak již nehledejte a klikněte na odkaz, který je zde v tomto článku o něco výše zvýrazněn barevným textem. A tam se také můžete ihned odmluvit na návštěvě.