Společnosti

Umíme to s vyhledávači

Chtěli jste podnikat a hledali jste cestu, jak začít. Jako snadný začátek se vám jevilo prostředí nejrůznějších e-shopů. Vyžadovalo minimální investici a mohli jste začít na už připravené platformě. Vše proběhlo velmi snadno a rychle. Líbila se vám představa, že budete pánem svého času. Že budete sami určovat kdy je vaše pracovní doba a kdy se budete věnovat svým koníčkům. Už máte vlastní stránky, zboží už má své fotografie i popisky. Proces zadání objednávky i kontroly platby je odzkoušený a vše funguje, jak má. Jediné, co se vám stále vyhýbá jsou vyšší zisky.
notebook na klíně.jpg
Jedna nebo dvě objednávky za týden není nic, co by vám nahradilo příjem ze stálého zaměstnání. Pomalu se rozhodujete, zda se snu o samostatném podnikání nevzdat a nezačít si hledat novou pracovní pozici. Stop! Nemusíte vše vzdávat. Ještě jste to nezkusili s námi. Zatím jste se nevěnovali problematice SEO. Vaše stránky mohou být dokonalé, vaše zboží zajímavé a vaše ceny atraktivní. To nic nezmění na skutečnosti, že vás zákazníci nemohou najít. Je třeba je správně nasměrovat. Kdo směruje lidi u klávesnic počítačů a mobilních telefonů na koncové e-shopy? Proč si rozkliknou stránky vašeho konkurenta, a ne ty vaše? Protože vaše konkurence je o krok před vámi a problematiku SEO neopomíjí. My se postaráme, aby vaše stránky měly vysokou návštěvnost. I vy si zasloužíte ochutnat úspěch v podnikání a zajímavý zisk. SEO cena je mnohem nižší než náklady na ztracené obchodní transakce. Investice se vám rychle zhodnotí.
graf nad seo.png
Když chcete získat skutečně nejlepší výsledek, svěřte se do naší péče. Komplexní služba zahrnuje všechny služby, které dostanou vaše stránky na čelní místa ve vyhledávačích a budou se starat o to, aby si svou pozici i nadále udržely. Budeme se totiž starat i o pravidelnou propagaci prostřednictvím PR článků. Už nemáte důvod čekat!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup