Nakupování

Kouzlo betonových mís


Kdyby mi ještě před nedávnem někdo řekl, abych si vyzdobila dům betonovou dekorací, klepala bych si na čelo. Keramika, sklo, dřevo. To jsou přece materiály pro dekorace. Ale beton? Beton byl pro mě vždy nepěkným, ale důležitým stavebním materiálem. Vybetonovat základovou desku pro dům? Ano, tam mi beton samozřejmě sedí. Dát si do obyváku mísu z betonu? No tak to by mě ani ve snu nenapadlo. Jak jsem mohla být tak hloupá.

beton

Potom jsem ale narazila na webovou stránku společnosti Aspoň tohle. A v tu chvíli jsem zůstala stát s otevřenou pusou a litovat, že jsem beton jako materiál pro dekorace tak podcenila.

Aspoň tohle je společnost několika řemeslníků a umělců z různých oborů, kteří na rozdíl ode mě vidí krásu a potenciál betonu. Z betonu vytváří neskutečně krásné a originální kousky osvětlení, květináčů, váz a mnoho dalších věcí.

betonové květináče

Všechny jejich výrobky jsou nádherná umělecká díla s praktickým využitím. Mé srdce si získaly betonové mísy. V životě by mě nenapadlo, že něco takového řeknu, ale snad nikdy jsem neviděla krásnější mísy než tyto betonové od společnosti Aspoň tohle. Například mísa v decentním tvaru manty? Ač to zní neuvěřitelně, výsledek je dechberoucí. Minimalistické tvary, originální design, různé kombinace s barvou. To vše jsou betonové mísy.

Mísy jsou vyráběné ručně, a proto je každý sebemenší škrábanec pomyslným podpisem umělcových rukou. Navzdory tomu, že se jedná o ruční práci, je na mísách okouzlující stejnoměrná tloušťka hran a drobné detaily.

Hned jak se podíváte na nabídku této společnosti, budete si jistí, že se jedná o skutečně kreativní a nadané umělce a řemeslníky.

Chcete někomu udělat radost? Hledáte dárek na kolaudaci nového domu? Nebo přemýšlíte nad tím, co koupit osobě, která všechno má a nic nepotřebuje? Podívejte se na betonové mísy od Aspoň tohle a váš problém bude vyřešen jako mávnutím kouzelného proutku.